Dostawa

Przesyłki kurierskie InPost:

Zamówienia złożone w sklepie do godziny 24:00 są skompletowane i wysyłane już następnego dnia.

Dostawa do Państwa odbędzie się w kolejnym dniu roboczym.

Na stronie Moje zamówienie jest też możliwość wyboru z kalendarza pasującego Państwu dnia dostawy poprzez kliknięcie na pole z wyświetlaną datą.

Domyślną dostawą sklepu jest dostawa kurierska do domu.

Jeżeli życzą sobie Państwo doręczenia paczki do paczkomatu, to prosimy wpisać słowo Paczkomat w uwagach do zamówienia na stronie Moje zamówienie.

Koszt dostawy

Za Dostawy pod wskazany adres są doliczane następujące opłaty:

 • Zamówienie powyżej 300 zł – bezpłatna dostawa
 • Zamówienie do 299 złkoszt dostawy 19 zł
 • Koszt dostawy za pobraniem + 2 zł

Formy płatności

Udostępniamy następujące formy płatności:

 • Szybkie płatności internetowe przelewy24.pl
 • Blik – płatność online
 • Za pobraniem – płatność gotówką przy odbiorze zamówienia

Reklamacje i zwroty

W przypadku stwierdzanie wady jakościowej lub niezgodności z opisem zakupionego towaru po jego odebraniu, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

 1. Zgodnie § 8 Odstąpienie od Umowy sprzedaży Regulaminu Sklepu Klient może odstąpić od Umowy. W tym celu należy wyplenić formularz elektroniczny znajdujący się na stronie Kontakt
 2. W kolejnej wiadomości e-mail na adres sklep@lubczykispolka.pl prosimy przesłać zdjęcia uzasadniające reklamację.
 3. W ciągu 14 dni od otrzymania Zgłoszenia poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
 4. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez zwrot pieniędzy.
 5. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych.

 

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: sklep@lubczykispolka.pl lub telefonicznie: 517 713 300. Udzielimy Państwu wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

Lubczyk i Spółka

top
X